24-06-19
Czersk. Starosta odstępuje od horrendalnie wysokich stawek
Po interwencji radnego Macieja Jakubowskiego
kort tenisowy jest za darmo


Rady Powiatu Chojnickiego Maciej Jakubowski interweniował w sprawie, jak to określił, horrendalnie wysokiej opłaty za korzystanie z boiska wielofunkcyjnego (na zdjęciach) przy czerskim LO.  


W chojnickim starostwie określono, że osoby zainteresowane grą w tenisa ziemnego, mają płacić aż 50 zł za godzinę.  Radny wystosował więc interpelację do władz samorządu, aby rozwiązano problem spadku liczby wynajmu obiektu. Starosta Chojnicki przychylił się do propozycji radnego i w celu rozwijania pasji i zainteresowań mieszkańców Czerska, ustalił możliwość bezpłatnego wykorzystania  boiska wielofunkcyjnego, w tym kortu tenisowego. Teraz czas wynajmu (dzień, godzina) należy uzgodnić każdorazowo z administracją Liceum Ogólnokształcącego w Czersku.

Poniżej interpelacja radnego oraz odpowiedź starosty.

(red)

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.