30-07-18
Czersk. Pobicie przed dyskoteką w Czersku
` Nie rozumiem jak można tak zmaltretować
człowieka?! `


Mariola Laskowska z Czerska na portalu społecznościowym opublikowała zdjęcia pobitego syna (umieszczamy fotografie poniżej – uwaga drastyczne zdjęcia).

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (27.07) przed dyskoteką w Czersku, przy blokach. Z relacji matki wynika, że jej dwaj synowie chcieli dostać się na dyskotekę i nie zostali wpuszczeni.  Później mieli ich zaatakować ochroniarze. Jeden z synów został mocno pobity, trafił do szpitala.

- Mój syn został pobity przy użyciu gazu przez ochronę z klubu GALAKTYKA w Czersku, jak bardzo - widać na zdjęciach. Do zdarzenia doszło w piątek (27.07) wieczorem przed dyskoteką. Nie rozumiem jak można tak zmaltretować człowieka?!  Syn leży teraz w szpitalu w stanie krytycznym i walczy o życie.  Mam nadzieję, że policja tak tego nie zostawi  i osoba lub osoby które dopuściły się tego czynu poniosą konsekwencje. Tłumaczenie niektórych osób, że syn uderzył się w krawężnik są po prostu śmieszne. Na pewno tego tak nie zostawimy, są bezpośredni świadkowie, którzy widzieli całe zdarzenie – mówi Mariola Laskowska z Czerska, która na swoim profilu społecznościowym udostępniła zdjęcia syna (tutaj). Pod postem trwa żywiołowa dyskusja.  

- Co do zaistniałej sytuacji z piątku - zdarzenie to nie miało miejsca w clubie tylko przed lokalem i to w dużej odległości. Sprawą zajmuje się policja i to ona wyjaśni całą sprawę – odpowiada właściciel klubu Galaktyka.

Od policji słyszymy, że funkcjonariusze zajmują się wyjaśnianiem sprawy.

W piątek przed dyskoteką pojawiła się policja oraz zespół ratownictwa medycznego, który pobitego mężczyznę przewiózł do szpitala.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.