12-10-19
Czersk. Udało nam się zebrać aż 1804 zł
Podsumowanie akcji – Pomóżmy małej Tosi

W środę, 9 października, w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego oraz Klubu Wolontariusza „Caritas” zorganizowano kawiarenkę charytatywną, aby wesprzeć leczenie dwumiesięcznej Tosi z Czerska, która rozpoczęła walkę z nowotworem w USA.

Dzięki życzliwości rodziców, uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły podczas przerw między lekcjami serwowaliśmy ciepłe gofry, smaczną pizzę oraz przepyszne ciasta.

Cieszymy się bardzo, że dzięki otwartym sercom naszej małej społeczności szkolnej udało nam się zebrać aż 1804 zł. Pieniądze z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia zostaną przekazane na leczenie Tosi.
Dumni jesteśmy z tego, że uczniowie „Dwójki” kolejny raz udowodnili, że:
 „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” Jan Paweł II
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wszelką pomoc.

Organizatorzy

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.