1-04-19
Powiat chojnicki. Pierwsze miejsce zajął Krystian Augustyński z ZSP w Malachinie
Podsumowanie projektu dla uczniów

Podczas tegorocznej edycji XV Powiatowych Targów Pracy w Chojnicach został podsumowany projekt „Absolwent na rynku pracy – otwarte dni Powiatowego Urzędu Pracy w Chojnicach”. Uczniowie ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu chojnickiego brali udział w zajęciach warsztatowych.

Kilkoro z nich wzięło udział w konkursie na własną prezentację multimedialną, w której zaprezentowali swoją ścieżkę kariery. Jury, któremu przewodniczył starosta chojnicki Marek Szczepański wyłoniło laureatów oraz przyznało wyróżnienia.

Pierwsze miejsce zajął Krystian Augustyński (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie). Druga nagroda trafiła do Bartosza Krauze (ZS w Chojnicach). Natomiast trzecie miejsce zajęła Wiktoria Margańska (ZS w Malachinie). 

Wyróżnienia otrzymali: Ewelina Rafińska i Weronika Wirkus (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brusach), Michał Kostrzewski (ZS w Chojnicach), Patrycja Zonnabend i Alicja Czarnowska (Technikum nr 3), Martyna Stoltmann i Tobiasz Grochowski (Technikum nr 3).

Starostwo Powiatowe w Chojnicach

Pierwsze miejsce zajął Krystian Augustyński (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie) – na zdjęciu pierwszy z prawej.

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.