14-02-19
Czersk. W sumie do puszek trafiło 3,700 zł
Podsumowanie zbiórki -  Pomóżmy Sebastianowi i Jego Rodzicom!

Państwo Morawscy z Będźmierowic w wyniku pożaru 25 stycznia stracili dorobek swojego życia - dach nad głową.  Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Czersku postanowiła  pomóc pogorzelcom. Uczniowie klasy IIId  wraz z wychowawcą zorganizowali akcję – Pomóżmy Sebastianowi i Jego Rodzicom.  

W dniach 6 i 7 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 odbyła się zbiórka pieniędzy. Również w ramach akcji, dzięki życzliwości rodziców, uczniów i nauczycieli, zorganizowana została  kawiarenka charytatywna. W sumie do puszek trafiło 3,700 zł. Pieniądze przekazaliśmy już potrzebującej rodzinie.

Jako koordynator akcji  pragnę  podziękować Dyrekcji i Nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 2 w Czersku za pomoc w organizacji zbiórki. Serdeczne słowa podziękowania za okazane serce i wsparcie kieruję do Uczniów i ich Rodziców. Dzięki okazanej życzliwości udało się nam zgromadzić nie tylko środki finansowe, ale również stworzyć niezapomnianą atmosferę, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

Szczególne podziękowania kieruję do moich Wychowanków, Uczniów klasy III d, Kolegów Sebastiana. To w Waszych głowach zrodził się pomysł zbiórki i dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zjednoczyć naszą małą społeczność do wspólnej pomocy. Pamiętajcie: ,,Pomagając innym, pomagasz i sobie”.

Dziękuję!

Wychowawca klasy III D
SP 2 w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.