Podziękowania

1 września z okazji rozpoczęcia roku szkolnego na uczniów naszej szkoły czekały miłe niespodzianki. W miejscu, w którym wysiadają i wsiadają do autobusu nasi korzystający z dowozów uczniowie, pojawiła się biała, oryginalnie pomalowana ławeczka. Służy ona nie tylko dzieciom dojeżdżającym, ale również mieszkańcom Rytla. Została również wydłużona zatoczka dla autobusów, co znacznie wpłynie na bezpieczeństwo dowożonych dzieci. Natomiast na korytarzach szkoły  pojawiły się po wakacjach wygodne krzesła zakupione  przez Radę Rodziców.

W imieniu szkolnej społeczności składamy serdeczne podziękowania Burmistrzowi Czerska i naszym Radnym , Pani Sołtys Romannie Czułowskiej i Radzie Sołeckiej oraz Radzie Rodziców  Zespołu Szkół w Rytlu.

Zespół Szkół w RytluMateriały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.