28-08-19
Czersk. Ewa Wrycza kierowała Szkołą Podstawową nr 2 w Czersku od 2006 roku
Podziękowania dla Ewy Wryczy

Burmistrz Czerska i dyrektorzy gminnych szkół podziękowali Ewie Wryczy za wiele lat pracy na rzecz edukacji w naszym samorządzie. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Czersku przechodzi na emeryturę.

– Pani wieloletnia praca na stanowisku nauczyciela, a następnie dyrektora, przyczyniła się do pomyślnego rozwoju wielu pokoleń dzieci i młodzieży, a także Gminy Czersk – powiedział podczas krótkiej uroczystości Burmistrz Czerska Przemysław Biesek-Talewski. Swoją koleżankę pożegnali też inni dyrektorzy szkół z naszej gminy. – Życzymy Tobie przede wszystkim zdrowia i wszystkiego najlepszego na emeryturze – mówił w ich imieniu Zdzisław Jarząbek.

Podziękowania Ewie Wryczy składał też Maciej Jakubowski, który od 1 września będzie jej następcą na stanowisku dyrektora w tej szkole. – Na pewno będę korzystał z Pani wiedzy i od czasu do czasu prosił o radę – zaznaczał.

Ewa Wrycza kierowała Szkołą Podstawową nr 2 w Czersku od 2006 roku. We wtorek po raz ostatni uczestniczyła w dorocznej naradzie dyrektorów przed zbliżającym się rokiem szkolnym.

UM Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.