24-06-20
Gm. Czersk. 1 lipca, godz. 18.45
Podziękowania i zaproszenie
na Mszę św. dziękczynną za uratowanie
Józefa Grzelaka z Rytla

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w poszukiwania naszego Taty, Józefa Grzelaka. Tak jak nie potrafimy opisać ogromu stresu i nerwów tych dni, jak i radości po usłyszeniu , że Tata "cudownie" się odnalazł  i ŻYJE, tak samo nie jesteśmy w stanie wyrazić naszej wdzięczności za okazane zaangażowanie, wsparcie, modlitwę, dobre słowo, myśli, przebyte kilometry, poświęcony czas, troskę, nieprzespane noce i bycie z nami w tym trudnym czasie.

Dziękujemy służbom ratowniczym - Policji  i Straży Pożarnej, POPR z Gdyni,  Sołectwu Rytel, Parafii Rytel,  mediom Wizjalokalna.pl, radio Weekend, wszystkim osobom  zaangażowanym w mediach elektronicznych i wolontariuszom, sponsorom poczęstunków  - Piekarni Magdalenka, Masarni pana Czerwickiego oraz grupom modlitewnym i przyjaciołom . (...) Bo ludzi dobrej woli jest więcej.

Dziękujemy - Rodzina Józefa Grzelaka

Msza św. dziękczynna za uratowanie Józefa Grzelaka oraz w intencji wszystkich służb ratowniczych i osób zaangażowanych w poszukiwania ojca zostanie odprawiona w Rytlu w kościele parafialnym, w środę 1 lipca 2020 r. o godzinie 18.45.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Rodzina Józefa Grzelaka

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.