13-01-20
Czersk. Dzięki narodzinom Olivierka Teresa Sobczak dowiedziała się o swojej chorobie
Podziękowania za pomoc okazaną
pani Teresie z Czerska

Dawid Sobczak z Czerska dziękuje osobom zaangażowanym w niesienie pomocy jego żonie Teresie, która zachorowała na raka.

Apel o pomoc umieszczaliśmy w portalu na początku stycznia br. (zobacz TUTAJ). Jest tam również podany link do portalu pomagam.pl, gdzie jest prowadzona zbiórka pieniędzy.

Do tej pory zebrano na leczenie Teresy Sobczak z Czerska kwotę ok. 40 000 zł.

„Drodzy Darczyńcy i Ludzie dobrego Serca.  Pragnę z całego serca podziękować w imieniu swoim i Rodziny za wsparcie i pomoc, która napływa w różnej formie i z różnych miejsc.

Podziękowania kieruję  dla redakcji portalu wizjalokalna.pl za udostępnienie mojego apelu o pomoc. Pragnę podziękować Pani Jagodzie Sternal, która zaangażowała się w utworzenie grupy "Z pomocą dla Teresy Sobczak" i która udała się w dniu 08.01.2020 do Burmistrza Czerska na rozmowę w sprawie Naszej Rodziny. Efekt rozmowy jest zaskakujący. Pan burmistrz kazał podwyższyć kwotę zbiórki do 100 000 zł, sporządzić listę niezbędnych rzeczy oraz wyraził zgodę na zorganizowanie biegu charytatywnego na rzecz mojej Żony (prawdopodobnie z okazji Dnia Kobiet).  Również Panu burmistrzowi chciałbym podziękować. Jeśli będę miał sposobność zrobię to osobiście. Chciałbym również podziękować Pani Ani, która zorganizowała koncert na rzecz mojej Żony, który odbędzie się dnia 18.01.2020 w Warlubiu, a także zorganizowała zbiórki w okolicy Warlubia.
Jeszcze raz dziękuję Wam drodzy Darczyńcy za to że nie jesteście obojętni w obliczu tragedii osób których nawet nie znaliście.

JESTEŚCIE WYJĄTKOWYMI LUDŹMI.

DZIĘKUJĘ ZA OKAZANE SERCE I POMOC”- pisze pan Dawid i przysyła wspólne zdjęcia z żoną i dzieckiem, dodając, że dzięki narodzinom Olivierka (wtedy zdiagnozowano nowotwór) pani Teresa dowiedziała się o swojej chorobie.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.