4-04-18
Powiat chojnicki. Rysopis, zdjęcie
POLICJA POSZUKUJE ZAGINIONEGO 15-LATKA

(AKTUALIZACJA)
5-04-18

Marcin Kaczmarek odnalazł się cały i zdrowy.

 

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach poszukują zaginionego 15-letniego Marcina Kaczmarek. Małoletni w dniu 30 marca br. około godziny 21:00 wyszedł z domu w Chojnicach nie mówiąc dokąd się udaje i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani w żaden sposób nie skontaktował się z rodziną. O zaginięciu chłopca powiadomił Policję jego ojciec.

Dotychczas policjanci sprawdzili znajomych zaginionego, miejsca, w których nastolatek mógłby przebywać, skontrolowali placówki medyczne, noclegownie, dworce, miejsca grupowania się młodzieży. Do chwili obecnej nie zdołali ustalić miejsca pobytu małoletniego.

Rysopis:
Wiek 15 lat, 175cm wzrostu, waga ok.60kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, zaczesane na lewą stronę. W chwili zaginięcia ubrany był w czerwoną kurtkę z poprzecznymi ciemnymi pasami i z kapturem, niebieskie jeansy i zielone sportowe buty.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub mają jakiekolwiek informacje na temat tego, gdzie może przebywać, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach pod nr tel. 52 39 56 222 albo z najbliższą jednostką Policji pod nr tel.997 lub na numer alarmowy 112.

KPP Chojnice


 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.