12-02-20
Czersk. Do kradzieży doszło w centrum Czerska
Policja: Szukamy sprawcy kradzieży roweru

Policjanci z Czerska poszukują sprawcy kradzieży roweru marki SHABY w Czersku, którego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu wizyjnego. Do przestępstwa doszło w dniu 7 grudnia 2019 roku około godziny 14.55. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, sylwetkę którego przedstawia zdjęcie z miejsca zdarzenia, prosimy o pilny kontakt.

Do kradzieży doszło w dniu 7 grudnia 2019 roku około godziny 14.55 w centrum Czerska przy jednym z marketów. Prezentowany na zdjęciu mężczyzna dokonał kradzieży roweru SHaby koloru szaro-grafitowego.

W związku z powyższym świadkowie tego zdarzenia lub osoby posiadające wiedzę o nim albo o sprawcy kradzieży którego wizerunek prezentuje załączone zdjęcie proszeni są kontakt z Komisariatem Policji w Czersku pod nr tel: (52) 395 62 62, lub dyżurnym jednostki KPP w Chojnicach tel. 52 395 61 05. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej:  [email protected]

KPP Chojnice

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.