1-09-20
Gm. Czersk. Aktualne zdjęcie
Policjanci nadal poszukują 60-letniego
mieszkańca miejscowości Odry w gm. Czersk


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą poszukiwania 60-letniego mieszkańca miejscowości Odry (na zdjęciu). Jak ustalono zaginiony mężczyzna w dniu 25 sierpnia o nieustalonej godzinie wyszedł z chojnickiego szpitala w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu rodziną.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego lub które widziały pooszukiwanego mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 743 62 22 lub pod nr alarmowym 112.

 - Mężczyzna ma 165 cm wzrostu, wiek z wyglądu ok. 65 lat, najprawdopodobniej posiada zarost na twarzy. Poczynionych ustaleń wynika, że mężczyzna prawdopodobnie ubrany był w ciemne spodnie oraz jasny t-shirt. Z informacji uzyskanych od czytelników i słuchaczy radia wynika, że mężczyzna prawdopodobnie był widziany na terenie Chojnic i Rytla.
 
Ktokolwiek widział tego mężczyznę lub  posiada informacje odnośnie miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o pilny kontakt z policją tel. 47 743 62 22  lub na numer alarmowy 112. Wszystkie informacje są cenne i ostaną przez policjantów zweryfikowane. Zapewniamy anonimowość.

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.