24-11-21
Powiat chojnicki. AKTUALIZACJA
Policjanci poszukują 49-letniego mieszkańca Chojnic. Rodzina wyznaczyła nagrodę 5 000 zł

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach poszukują 49-letniego Waldemara Peplinskiego - mieszkańca Chojnic, który w dniu 26 października około godziny 16:00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania.


Za informacje pozwalające ustalić aktualne miejsce pobytu rodzina wyznaczyła nagrodę w wysokości 5000 zł.   |  fot. KPP

Nie nawiązał do tej pory żadnego kontaktu z rodziną. Policjanci w minioną środę (10.11.br) przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 49-letniego mieszkańca Chojnic. Poczynione działania oraz ustalenia przez funkcjonariuszy do tej pory nie przyniosły rezultatu.

Rysopis zaginionego:  wzrost około 175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy siwe bardzo krótkie z widocznymi zakolami, oczy koloru niebieskiego. W chwili zaginięcia prawdopodobnie ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem, spodnie jeansowe koloru ciemno granatowego. Mężczyzna widziany był ostatni raz w dniu zaginięcia na Os. Kolejowym w Chojnicach.

Wszystkie osoby które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny lub posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Chojnicach nr tel. 47 74 36-222, najbliższą jednostką policji lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

KPP Chojnice

Aktualizacja: Za informacje pozwalające ustalić aktualne miejsce pobytu rodzina wyznaczyła nagrodę w wysokości 5 000 zł.

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.