4-08-20
Gm. Czarna Woda. KOMUNIKAT
POLICJANCI POSZUKUJĄ 53-LETNIEGO
MIESZKAŃCA CZARNEJ WODY


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują 53-letniego mieszkańca Czarnej Wody, który zaginął pod koniec lipca br. i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują 53-letniego Tomasza Keister, mieszkańca Czarnej Wody. Zaginiony mężczyzna ostatni raz był widziany 29 lipca br. w miejscowości, w której zamieszkuje i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis: wiek z wyglądu 54 lata, wzrost 176 cm, sylwetka krępa, przygarbiona. Oczy ciemne, włosy szpakowate, krótkie z zakolami po obu stronach. Ubrany w ciemne niebieskie dżinsy i koszulkę polo koloru niebieskiego.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 355, bądź dyżurnym jednostki nr tel. 4774 27 222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected]

KPP Starogard Gdański

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.