2-11-20
Powiat chojnicki. KOMUNIKAT
Policjanci z Chojnic poszukują Dawida Sikorskiego
- podopiecznego Zakładu Poprawczego w Szubinie


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach poszukują 19-letniego Dawida Sikorskiego, który samowolnie opuścił Zakład Poprawczy w Szubinie i do chwili obecnej nie powrócił do tego ośrodka jak również do domu rodzinnego, ani też nie nawiązał od dłuższego czasu z nikim kontaktu. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach pod nr tel. 47 743 62 22 lub z najbliższą jednostką Policji -dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach od kilku miesięcy poszukują Dawida Sikorskiego (na zdjęciach), który samowolnie oddalił się z Zakładu Poprawczego- Młodzieżowego Ośrodka Adaptacji Społecznej w Szubinie.

Mężczyzna ma ok 190 cm wzrostu, włosy krótkie blond jest szczuplej budowy ciała.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Dawida Sikorskiego prosimy o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach- tel. 47 743 62 22 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.