16-04-18
Czersk. Bramki dla gospodarzy zdobyli Karol Kortas oraz Damian Kaszubowski
POMEZANIA POKONANA!

Zespół seniorów Borowiaka zanotował kolejne zwycięstwo w rundzie rewanżowej tym razem Czerszczanie pokonali wczoraj (15.04) zespół Pomezanii Malbork 2:1 po znakomitej końcówce spotkania. Bramki dla gospodarzy zdobyli Karol Kortas w 82 minucie oraz Damian Kaszubowski w 90 minucie meczu. Natomiast w 15 minucie spotkania rzut karny obronił nasz nowy nabytek Paweł Skiba.

Niestety kontuzji doznał nasz kapitan Marek Kaszubowski. Na ta chwilę nie wiadomo jak długa przerwa czeka Marka, szczegółowe informacje podamy wkrótce.

Z tego miejsca życzymy szybkiego powrotu na boisko - wrócisz silniejszy!

Po wygranym meczu z Pomezanią, śpiew i radość w szatni trwały jeszcze długi czas! - zobacz film TUTAJ