17-04-19
Gm. Czersk. Nieszczęśliwy wypadek z dnia 8 kwietnia 2019 r. zmienił życie 9-letniego Alana i jego rodziny nieodwracalnie
POMOC DLA ALANA

"Drodzy Państwo!

Bardzo dziękujemy za wszystkie datki przekazane na kiermaszu wielkanocnym, jednocześnie informujemy, że cały dochód zostanie przekazany na pomoc dla Alana.

Niestety jest to kropla w morzu potrzeb.

Nieszczęśliwy wypadek z dnia 8 kwietnia 2019 r. zmienił życie 9-letniego Alana i jego rodziny nieodwracalnie. 60% poparzenia ciała, w pierwszych dniach po wypadku, nie dawało mu wielu szans na przeżycie, w dalszym ciągu takie zagrożenie istnieje. Jednak wspaniali lekarze, wsparcie i modlitwa wielu ludzi sprawiają, że jest nadzieja, że Alan da radę wygrać tę nieprzewidzianą i jakże trudną walkę o swoje życie.

To dopiero początek ciężkiej drogi dla naszego małego rytlanina i jego bliskich.

Skomplikowane zabiegi, kosztowna rehabilitacja, dojazdy rodziców do szpitala (oddalonego o 250 km od Rytla), noclegi, to koszty, które są nieuniknione aby Alan wracał do zdrowia.

Dlatego zawracamy się z ogromną prośbą o pomoc finansową na pokrywanie w/w kosztów.

WPŁATY PROSIMY DOKONYWAĆ NA:

NR KONTA: 30 8147 0002 0008 1953 2000 0010

BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU

KONIECZNIE Z DOPISKIEM „POMOC DLA ALANA”

STOWARZYSZENIA NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY RYTLA I OKOLIC - "NASZYM DZIECIOM" (KRS: 0000306310, NIP: 5552085540).

Będziemy na bieżąco, w miarę możliwości informować Państwa o stanie zdrowia Alana oraz wysokości wpłat i pojawiających się potrzebach.

Bardzo dziękujemy w imieniu bliskich Alana.

Prezes Stowarzyszenia
Łukasz Ossowski
oraz członkowie Stowarzyszenia "Naszym Dzieciom"Na zdjęciach Alan z Rytla.

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.