16-07-19
Czersk. 18 sierpnia zbiórka na czerskiej hali
Pomóż Arkowi z Czerska wskoczyć na wózek.
Wrzuć ile możesz, każdą złotówką jemu pomożesz!

Arkowi pieniądze potrzebne są na prywatny ośrodek rehabilitacji i wentylacji mechanicznej oraz sprzęt rehabilitacyjny. W późniejszym czasie również na wózek.

POMÓŻMY ARKOWI W TEJ TRUDNEJ I DŁUGIEJ DRODZE...

Arek jest mieszkańcem Czerska, młodym 20 - letnim chłopakiem. 5 czerwca br. poprzez nieudany skok do wody ( do jeziora w okolicy Brus) doznał urazu kręgosłupa w odcinku szyjnym od kręgu C4 do C7. Rdzeń kręgowy Arka jest zmiażdżony, skutkiem czego doznał paraliżu od pasa w dół. Ruchy kończyn górnych są ograniczone, ponieważ nie może ruszać palcami. Poprzez uszkodzenie rdzenia doszło do niewydolności oddechowej w konsekwencji czego musi być podłączony do respiratora.

Arek się nie poddaje, chce mieć szanse na normalne życie pomimo niepełnosprawności. Każdego dnia chce uczyć się radzenia sobie z nowymi przeszkodami na jego drodze.

Rehabilitacja ma mu pomóc usprawnić ręce aby mógł sobie radzić z codziennymi czynnościami. Praca Arka potrwa kilka lat i ciężko oszacować ile przez ten okres będzie potrzebował pieniędzy. Z dnia na dzień potrzeby są inne, a każda złotówka w tym TWOJA pomoże mu w dążeniu do celu jakim jest dla niego samodzielność w życiu na wózku.

Jeśli możesz pomóż, każdy zasługuje na drugą szansę...

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ!

Zbiórka pieniędzy odbywa się na stronie zrzutka.pl:
https://zrzutka.pl/pomoz-arkowi

18 sierpnia na Hali Sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku zorganizowana zostanie zbiórka charytatywna dla Arka.

(PD)

Zdjęcia Arka:

 

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.