25-02-21
Gm. Czersk – Gm. Czarna Woda. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja
Pościg na berlince. Zderzenie radiowozu
czerskiej policji z uciekającym autem

Policjanci z Czerska podjęli dziś (25.02) - ok. godz. 12.00 - pościg za samochodem osobowym marki kia, którego kierowca miał się dopuścić wyłudzenia sprzętu elektronicznego. Wskazany przez zawiadamiającego pojazd stróże prawa zauważyli na ul. Starogardzkiej w Czersku.


Czerscy policjanci dawali sygnały świetlne i dźwiękowe kierującemu, jak się później okazało, 35-letniemu mieszkańcowi Bydgoszczy, aby się zatrzymał. Jednak wskazany mężczyzna nie reagował. W związku z tym funkcjonariusze podjęli za nim pościg, w kierunku Starogardu Gdańskiego.W miejscowości Czarna Woda doszło zderzenia pojazdów - nieoznakowanego radiowozu czerskiej policji (kia) z samochodem prowadzonym przez bydgoszczanina, również marki kia (zdjęcie powyżej). Zderzenie aut nastąpiło, gdy uciekający mężczyzna gwałtownie skręcił w lewo z ul. Starogardzkiej w Dworcową. W konsekwencji wypadku 35-latek doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala, gdzie został przetransportowany helikopterem.

Okoliczności zdarzenia ustala policja.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.