Artykuł reklamowy
Postaw na rozwój i wybierz studia z przyszłością!

Zastanawiasz się jeszcze nad wyborem kierunku studiów? Studiuj w Chojnicach! W naszej ofercie znajdziesz studia licencjackie, magisterskie, studia podyplomowe, a także kursy i szkolenia.

Dlaczego warto studiować w Sopockiej Szkole Wyższej? Kadrę akademicką tworzą wykładowcy, przedsiębiorcy, freelancerzy oraz eksperci w swoich dziedzinach. Zajęcia odbywają się w małych grupach, dzięki temu wykładowcy mogą poświęcić maksimum uwagi każdemu studentowi. Współpracujemy z uznanymi partnerami biznesowymi.

Uczelnia przygotowuje studentów do wejścia na rynek pracy poprzez efektywne łączenie teorii z praktyką. Współpracujemy z uznanymi na rynku firmami, w których nasi studenci odbywają praktyki zawodowe. Uczelnia realizuje liczne kursy skierowane dla studentów SSW, które zwiększają kompetencje m.in. finansowe, społeczne oraz językowe. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną. Skorzystaj z ostatnich dni promocji. Zapisz się do 31 sierpnia i zyskaj niższe czesne oraz opłatę rekrutacyjną 0 zł!

Szczegółową ofertę znajdziesz tutaj: http://ssw-sopot.pl/sswchojnice/rekrutacja/Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.