16-06-19
Powiat chojnicki. Aktualizacja
Poszukiwany mężczyzna nie żyje

 

Policjanci poszukiwali 47 - letniego mieszkańca gminy Chojnice. Mężczyzna 14 czerwca w godzinach rannych stawił się w pracy w jednym z gospodarstw rolnych w Lichnowach, gdzie miał zbierać truskawki.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego chojnickiej komendy policji poszukiwali mieszkańca Ciechocina, który zaginął w dniu 14 czerwca br. W tym dniu 47 - latek wraz z swoją partnerką wyszedł z miejsca zamieszkania w celu podjęcia pracy przy zbiorze truskawek u gospodarza w Lichnowach. Jednak do pracy nie przystąpił i chciał powrócić do miejsca zamieszkania (Ciechocin), gdzie do tej chwili obecnej nie dotarł, ani też nie nawiązał z nikim żadnego kontaktu.

Aktualizacja:  Policja odwołała poszukiwania mężczyzny. Ciało mieszkańca Ciechocina zostało znalezione przez członka rodziny w niedzielę 16 czerwca w okolicy pola, gdzie 47 - latek miał zbierać truskawki.    

KPP w Chojnicach

  

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.