20-07-21
Powiat chojnicki.  Skradzione perfumy warte prawie 700 złotych
ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?
- SKONTAKTUJ SIĘ Z POLICJĄ


Policjanci z chojnickiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której doszło 22 maja br. w jednym ze sklepów na terenie Chojnic. Sprawca w tym czasie wykorzystując nieuwagę personelu sklepu ukradł perfumy warte prawie 700 złotych. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 47 74 36 222 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo pisząc na adres: [email protected]

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.