14-05-22
Powiat człuchowski. ZDJĘCIA, WIDEO
POW. CZŁUCHOWSKI. Policjanci szukają
mężczyzny, który ukradł ponad 210 tys. zł
z domu jednorodzinnego


9 maja 2022 roku do domu jednorodzinnego w gminie Debrzno wkradł się mężczyzna widoczny na zdjęciu z monitoringu. Zabrał z pomieszczenia biurowego gotówkę, złotówki i euro, właściciel domu wycenił straty na ponad 210 tys. zł. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości widocznego na zdjęciu mężczyzny.

Policjanci z Człuchowa pracują nad sprawą kradzieży pieniędzy z domu jednorodzinnego w gminie Debrzno. Monitoring skierowany na posesję zarejestrował jak w dniu 9 maja tego roku w nocy widoczny na zdjęciu mężczyzna wchodzi na posesję sprawdza okna i drzwi, a następnie wchodzi do domu. Tam z pomieszczenia biurowego kradnie pieniądze, euro i złotówki, wychodzi bocznymi drzwiami i ucieka w stronę bramy wejściowej. Przestępca w chwili kradzieży ubrany był w krótkie ciemne spodenki i ciemną bluzę (nagranie jest w podczerwieni, które rozjaśnia obraz), twarz miał zasłoniętą prawdopodobnie czarnym kominem, na głowie miał czapkę z daszkiem, a na rękach rękawiczki. Właściciel posesji wycenił straty na ponad 210 tys złotych.

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości tej osoby. Prosimy o kontakt z Policją w Człuchowie pod numerem telefonu: Posterunek Policji w Debrznie: 47 74 25 758 lub 47 74 25 783, Komenda Powiatowa Policji w Człuchowie 47 74 722 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

KPP CzłuchówLink do filmu:https://fb.watch/c_YilevUIO/

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.