03-08-22
Pow. starogardzki. Relacja
POW. STAROGARDZKI. XXI Mistrzostwa Świata na Kociewiu w Kapele (ZDJĘCIA)W dniu 30 lipca w Szlachcie miało miejsce nie lada wydarzenie dla mieszkańców gminy Osieczna oraz przybyłych gości. Na uroczo położonym stadionie w Szlachcie odbyły się XXI Mistrzostwa Świata na Kociewiu w Kapele.


Impreza obfitowała w szereg atrakcji tj. rozgrywki drużynowe i indywidualne w Kapele, animacje dla dzieci i dorosłych, bogata loteria fantowa. Do zabawy zagrzewały Zespół Pieśni i Tańca Frantówka wraz z Orkiestrą Dętą TORPEDA, a także Zespół 2 + 2.

Dla dzieci przygotowana została bogata strefa zabaw z dmuchańcami, kucykami, samochodami straży pożarnej oraz wieloma urządzeniami. Do tego smaczne jadło od KGW Szlachta, Osówek i Osieczna oraz różnorodność stoisk w znacznym stopniu uatrakcyjniły uczestnikom spędzony czas.

Na zakończenie imprezy do tańca zagrzewali rewelacyjni DJ-je bawiąc gości do samego świtu.

Ze strony organizatorów dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowania i realizację wydarzenia. W szczególności wielki `DZIĘKI` należą się sędziom do gry w Kapele, strażakom ze Szlachty, Uniwersytetowi Ludowemu z Osówka, panom z brygady pomocniczej, paniom z KGW Osówek, Szlachta, Osieczna, Pani Ani Szwedzie wraz z mamą, Pani Ewelinie Sikorskiej za cudne wianki, Panu Czesiowi Hinc, Zygmuntowi Paschilke oraz Panu Józefowi Landowskiemu. Dziękujemy także Panu Leszkowi Baczkowskiemu i jego żonie, Pani Ewelinie Bareckiej oraz Paniom malującym buźki. Ukłony składamy także wszystkim pozostałym wystawcom oraz Fabryce Imprezy a także Magdzie, Małgosi i Natalii oraz Panu Piotrowi i Szymonowi za duże wsparcie i zaangażowanie. Drodzy Goście Wam dziękujemy żeście z nami byli i mamy nadzieję świetnie się bawili.

Gminna Biblioteka Publiczna w Osiecznej `Pod Dobrym Aniołem`

Więcej zdjęć można zobaczyć TUTAJ

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.