28-01-21
Powiat starogardzki. Okazja do przekazania podziękowań
Samorząd (Czarna Woda, Kaliska) wspiera
miejscowych funkcjonariuszy


Komendant Powiatowy Policji w Starogardzie Gdańskim podziękował lokalnym samorządom za dotychczasową wieloletnią współpracę, a także pomoc i dofinansowanie, dzięki któremu możliwa była wymiana wysłużonych już drzwi garażowych w Posterunku Policji w Kaliskach.

W środę 27 stycznia br. insp. Bogusław Ziemba – Komendant Powiatowy Policji w Starogardzie Gdańskim podziękował Arkadiuszowi Glinieckiemu - Burmistrzowi Czarnej Wody oraz Sławomirowi Janickiemu - Wójtowi Gminy Kaliska za dofinansowanie remontu związanego z wymianą skorodowanych i wyeksploatowanych drzwi garażowych w Posterunku Policji w Kaliskach. Nowe, rolowane bramy garażowe nie tylko wpłynęły na poprawę estetyki budynku, ale również ze względu na ich ocieplaną konstrukcję ograniczają straty energii cieplnej.

Wczorajsze spotkanie było również doskonałą okazją do przekazania podziękowań za dotychczasową wieloletnią współpracę lokalnych samorządów z miejscowym posterunkiem policji w zakresie wspierania działań mających na celu ograniczenie przestępczości oraz poprawę poczucia bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców obu gmin. Komendant wspomniał też o udzielanym przez lokalny samorząd wsparciu kaliskiej jednostki, m.in. o dotychczasowej, finansowej pomocy na zakup radiowozów.Gmina Kaliska i Czarna Woda przekazała policji łącznie 10 tys. zł. Ta kwota pozwoliła w całości pokryć koszty związane z wymianą drzwi.

KPP Starogard Gdański

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.