13-05-20
Region. POMORSKIE
Powołanie pełniącego obowiązki dyrektora
Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

„Minister Zdrowia powołał z dniem 11 maja 2020 roku panią Monikę Kasprzyk, dotychczasowego zastępcę dyrektora Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ do spraw ekonomiczno-finansowych, na stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora POW NFZ.

Pani Monika Kasprzyk jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu audytu i kontroli wewnętrznej w administracji publicznej w Szkole Wyższej im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe MBA z zakresu zarządzania i ekonomiki technologii medycznych w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Od 18 lat związana jest zawodowo z ochroną zdrowia jako menedżer branży medycznej. Przez 12 lat zarządzała finansami i obsługą zadłużenia w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Od 19 maja 2014 roku pracuje na stanowisku zastępcy dyrektora do spraw ekonomiczno-finansowych w Pomorskim Oddziale Wojewódzkim NFZ w Gdańsku.

Mariusz Szymański
Rzecznik prasowy POW NFZ w Gdańsku”


Dotychczasowa dyrektor Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ została odwołana ze stanowiska przez ministra w dniu 8 maja br.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.