22-01-20
Czersk. Inwestorem jest firma Broker
Powstanie market budowlany, a później park handlowy

Już pod koniec kwietnia ta część Czerska zmieni się nie do poznania. Głównie za sprawą firmy Broker, która kończy realizację swojej inwestycji. Na wyjeździe z miasta w kierunku Starogardu Gdańskiego powstaje PSB Mrówka oraz oddział PSB Profi Sambor.

Otwarcie marketu budowlanego zaplanowano już na koniec kwietnia. Obiekt o powierzchni prawie 2 tys. mkw. jest właśnie urządzany wewnątrz. Niebawem w środku pojawią się regały i towar. Zagospodarowany będzie też teren przy budynku. Powstaną tu miejsca do sprzedaży roślin i galanterii ogrodowej oraz parkingi.

W obiekcie obok klasycznego marketu budowlanego będzie też punkt obsługi przedsiębiorców. Dla klientów będzie wiele udogodnień, na przykład pomieszczenie dla matki z dzieckiem.

Inwestorem jest firma Broker. W tym tygodniu burmistrz Czerska spotkał się na placu budowy z jej właścicielem Mariuszem Szwarc – Cieszę się, że realizujemy inwestycję w tym miejscu. W gminie jest dobry klimat do tego typu przedsięwzięć – mówi przedsiębiorca ze Starogardu Gdańskiego. Broker zrealizował już kilka inwestycji pod szyldem PSB Mrówka, PSB Profi Sambor. Czersk jest kolejną jego lokalizacją. Market ma zostać otwarty 26 kwietnia. – Budowa została zrealizowana w szybkim tempie. Bardzo się cieszę, że kolejna inwestycja w naszej gminie już niebawem będzie zakończona – podkreśla Przemysław Biesek-Talewski.

Jednak to nie koniec inwestycji Brokera w tym miejscu. Zaraz po otwarciu marketu budowlanego firma przystępuje do budowy pasażu handlowego. Obok Mrówki powstanie więc kompleks mniejszych sklepów odzieżowych czy spożywczych.

Urząd Miejski w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.