27-01-20
Czersk. Uroczystości związane z setną rocznicą Powrotu Czerska do Macierzy
Promocja książki o historii Czerska

W środę 29 stycznia zapraszamy do Centrum Informacji Turystycznej. Odbędzie się tam promocja książki „Trudna droga do wolności. Czersk i Ziemia Czerska u progu niepodległości”.W tę środę w naszym mieście będą się odbywały uroczystości związane z setną rocznicą Powrotu Czerska do Macierzy. Zapraszamy wszystkich na przemarsz ulicami miasta. Zacznie się on o godzinie 14:00 przy dworcu PKP. Sporo będzie się też działo na placu przy ulicy Hallera.

Po zakończeniu uroczystości na placu zapraszamy do Centrum Informacji Turystycznej na spotkanie z Teresą Łuczak i Jerzym Łukaszewskim, autorami książki „Trudna droga do wolności. Czersk i Ziemia Czerska u progu niepodległości”. Będzie to świetna okazja do porozmawiania z autorami i do pozyskania książki o naszej historii. Spotkanie rozpocznie się około godziny 16:00.

Urząd Miejski w Czersku

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.