Artykuł reklamowy
Przyjdź do CUK`u w Czersku!
Twoja SUPEROCHRONA jest w zasięgu ręki 

Autorem komentarza jest Bartosz Wojtyła,
ekspert placówki multiagencji CUK Ubezpieczenia z Czersk

Mimo pandemii COVID-19 czekamy na klientów w naszej placówce CUK Ubezpieczenia ul. Starogardzkiej 5 w Czersku 89-650. Dbamy o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Wiemy jak ważne jest poczucie, że pozostaniemy w zdrowiu mimo szalejącej pandemii koronawirusa. Zadbaliśmy o spełnienie najwyższych standardów w związku z panującą sytuacją.

Posiadamy wszelkie potrzebne zabezpieczenia. Ponadto realizujemy wytyczne Ministerstwa Zdrowia. Do dyspozycji naszych klientów mamy niezbędne płyny do dezynfekcji oraz zestawy rękawiczek jednorazowych. Po każdej wizycie klienta staramy się dezynfekować lokal, zapewniając tym samym maksymalny możliwy poziom bezpieczeństwa. Klamki i części wspólne podlegają zabiegom antywirusowym kilkadziesiąt razy dziennie. Naprawdę w CUK Ubezpieczenia w Czersku można czuć się bardzo bezpiecznie.

Zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw wielu prośbom osób, które w mniejszym stopniu władają nowoczesnymi technologiami umożliwiającymi zakup ubezpieczenia w sposób zdalny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze najkorzystniejszej oferty OC, AC, Assistance, NNW lub innych produktów ubezpieczeniowych – teraz możesz zgłosić się do specjalistów po pomoc. W naszej placówce dostępnych jest 170 ofert 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dodatkowo możesz zyskać także dedykowaną POMOC PRAWNĄ w postaci pięciu darmowych porad, oferowanych przez: doradców podatkowych, adwokatów i radców prawnych. Jesteśmy właśnie dla Was.

Jeśli chcesz mieć pewność, że będziemy mieli dla Ciebie czas i nie chcesz czekać w kolejce – zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Zrobimy wszystko, aby nasi Klienci czuli się u nas w 100% bezpiecznie. ZAPRASZAMY!

CUK Ubezpieczenia w Czersku
tel.  690-003-602

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9:00 – 17:00
Sb: 9:00 - 13:00

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.