Dynamicznie rozwijający się market budowlany PSB MRÓWKA CZERSK poszukujemy osób na stanowisko:

SPRZEDAWCA/ MAGAZYNIER

Opis stanowiska:
- aktywna sprzedaż,
- profesjonalne doradztwo i pomoc w zakupach
- sprawne uzupełnianie towaru na półkach,
- dbanie o dostępność asortymentu oraz dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów,
- obsługa magazynu

Wymagania:
- zdolności komunikacyjne
- mile widziana znajomość branży budowlanej
- chęć pracy i zaangażowanie

Oferujemy:
- pracę w oparciu o umowę o pracę,
- pomoc w adaptacji i przeszkoleniu na stanowisku pracy
- pakiety medyczne
- ubezpieczenie grupowe
- stabilną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysłania swojego CV na adres mailowy [email protected]