10-01-19
Czersk. List, zdjęcia i odpowiedź
Pytania w sprawie betonowych
słupków na ul. Rzemieślniczej w Czersku

Wczoraj (9.01) Otrzymaliśmy zdjęcia oraz pytania czytelnika w sprawie betonowych słupków, które pojawiły się na ul. Rzemieślniczej w Czersku. Poniżej treść listu, zdjęcia oraz stanowisko czerskiego magistratu (gmina Czersk jest zarządcą traktu).

„Proszę o interwencję w sprawie betonowych słupków,  które pojawiły się na drodze naprzeciw zatoczki autobusowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Czersku.
Czy właściciel posesji miał zgodę na postawienie tych słupków?
Utrudniają wymijanie się pojazdów dodatkowo można uszkodzić sobie auto i kto będzie wtedy odpowiadał?” -
pisze czytelnik.

„Urząd Miejski w Czersku nie wydał żadnej zgody na postawienie betonowych słupków w ciągu ulicy Rzemieślniczej w Czersku. Samowolne stawianie takich nieoznakowanych przeszkód na jezdni jest zabronione, a tym bardziej bez zgody zarządcy drogi. Słupki betonowe zostały usunięte już z jezdni” – brzmi informacja otrzymana dzisiaj (10.01) z Urzędu Miejskiego w Czersku.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.