13-01-22
Czersk. ZDJĘCIA
Radny złożył interpelację w sprawie
toalet na dworcu PKP w Czersku


- W gminie Czersk prowadzone są inwestycje dotyczące obiektów użyteczności publicznej. Jako radny, mieszkaniec, ale również jako podatnik chciałbym zwrócić uwagę na mizerną jakość wykonania remontu toalet w budynku dworca PKP w Czersku. Uważam, że nie stać nas jako gminy na stosowanie tzw. półśrodków.  Pozorne oszczędności spowodują w niedalekim czasie ponowne wydatki z budżetu gminy na naprawy. Chyba nie o to chodzi w samorządzie. Winniśmy zwracać szczególną uwagę na jakość i trwałość tego co tworzymy – napisał do redakcji Daniel Szpręga, radny Rady Miejskiej w Czersku – jego interpelacja złożona we wtorek (11.01) do czerskiego ratusza znajduje się poniżej.

We wtorek (11.01) poprosiliśmy burmistrza Czerska o odnisienie się do podnoszonych kwestii - pod interpelacją radnego umieszczamy informację przysłaną z czerskego ratusza.

(red)

 

- Burmistrz Czerska przebywa na urlopie. Do pracy wraca w poniedziałek - to treść pierwszego maila, który w powyższej sprawie trafił dziś (13.01) do redakcji portalu.
- Odpowiedzią na te kwestie jest artykuł, który załączamy -
to z kolei treść drugiego maila wysłanego rónież dziś do redakcji portalu, załącznik (artykuł) o którym wspomniano w informacji - poniżej.

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.