29-06-20
Powiat chojnicki. Spotkanie transmitowane na żywo na facebookowym profilu kandydata
Rafał Trzaskowski jutro odwiedzi Chojnice

Spotkanie z kandydatem na prezydenta RP Rafałem Trzaskowskim, zaplanowano na 30 czerwca na godz. 17.00. Miejscem zbiórki jest chojnicki Stary Rynek.


Kandydat na prezydenta RP Rafał Trzaskowski będzie we wtorek w Chojnicach, by zabiegać o tych wyborców, którzy w pierwszej turze oddali głos na kogoś innego.   |  fot. Facebook R. Trzaskowski

Spotkanie z ubiegającym się o fotel prezydenta Rafałem Trzaskowskim rozpocznie się na płycie Starego Rynku. Następnie zaplanowany jest spacer ulicami miasta w kierunku parku Tysiąclecia. Komitet wyborczy kandydata Koalicji Obywatelskiej, w związku z trwającą epidemią koronawirusa, przypomina zainteresowanym przybyciem o zachowywaniu między sobą bezpiecznych odległości.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na facebookowym profilu kandydata na prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego. Druga tura wyborów zaplanowana jest na 12 lipca. O urząd rywalizują wspomniany Rafał Trzaskowski oraz ubiegający się o reelekcje Andrzej Duda.

Anna Zajkowska

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.