26-06-20
Czersk. Rezygnacja dyrektor DD Senior+
Burmistrz Czerska nie wyraża zgody na rozwiązanie
umowy o pracę za porozumieniem stron

Publikujemy informację, która wpłynęła do naszej redakcji w sprawie zatrudnienia dyrektor Dziennego Domu Senior+  w Czersku. Zapytaliśmy o tę kwestię również Joannę Ossowską, szefową  wspomnianego DD Senior+.

 „Informuję, że nie wyraziłem zgody na rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron z panią Joanna Ossowską, dyrektorem Dziennego Domu Senior+ w Czersku. Pani Dyrektor w swoim lakonicznym piśmie nie podała żadnych powodów ani argumentów dla takiego rozwiązania. Nie przedstawiła mi ich także – co jest powszechnie przyjętym zwyczajem – w trakcie rozmowy, o którą nie poprosiła. Do tego wokół tej sprawy narosły różne niedomówienia, a także nieprawdziwe informacje, jakoby pani Ossowska do złożenia takiego pisma została przeze mnie czy moich współpracowników zmuszona.

 Pani Joanna Ossowska jest dyrektorem DD Senior+ i tylko od niej zależy, czy nim pozostanie.

 Przemysław Biesek-Talewski
Burmistrz Czerska”

Zapytana przez nas o sprawę dyrektor informuje, że rzeczywiście nie zostala zmuszona do rezygnacji z pracy . - Decyzję o odejściu z DD Senior + podjęłam samodzielnie, odpowiedź burmistrza mówi sama za siebie - wyjaśnia Joanna Ossowska.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.