7-08-19
Gm. Czersk. 11 i 15 sierpnia w Rytlu
Rocznica nawałnicy. Koncert oraz sportowe wydarzenia

Kochani, zbliża się rocznica nawałnicy, która zamieniła nasz piękny świat, w świat, którego nikt wcześniej, nawet sobie nie wyobrażał. Każdy z nas wspominając ten wieczór ma łzy w oczach. Pamiętamy tą przerażającą ciszę gdy zaczęło świtać. Nagle czas stanął, dziwnie, w miejscu... Czuliśmy niemoc i pustkę...

Co prawda sceneria wokół nas nie daje nam zapomnieć, jak wielkie spustoszenie poczynił żywioł, to możemy powiedzieć, że wciąż dzielnie pokonujemy nawałnicę. Każdy toczy wewnętrzną walkę ze swoimi przykrymi wspomnieniami, ale również wspólnie razem- naszymi działaniami, dobrą energią i wielkim sercem, codziennie „Pokonujemy nawałnicę”.

Aby upamiętnić ofiary nawałnicy i przypomnieć jak ważna, jest ludzka solidarność, w tym roku organizujemy w Rytlu dwa wydarzenia. Serdecznie zapraszamy Wszystkich, którzy czują, że chcą być w tym czasie z nami.

11 sierpnia 2019 w kościele w Rytlu zagra zespół „Cisza jak ta”, wstęp na koncert jest wolny.

15 sierpnia 2019 odbędzie się 2 edycja sportowego wydarzenia „Pokonaj nawałnicę”(wyścigi rolkarskie, biegi, nordic walking).

Zapisy do zawodów

Rolki:
https://zapisy.domtel-sport.pl/zawody-wrotkarskie-pokonaj-nawalnice-v3676.pl.html

Bieg i nordic walking:
https://zapisy.domtel-sport.pl/pokonaj-nawalnice-v3673.pl.html

Szczegóły na plakatach:

Bądźcie z nami!

Sołtys Sołectwa Rytel z Radą Sołecką

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.