13-12-20
Czersk. Ankiety do 18 grudnia
Rozbudowa sieci gazowej w Czersku
– ul. Tucholska i Łukowska (ANKIETA)Krzysztof Przytarski przewodniczący Rady Miejskiej w Czersku informuje o możliwości wypełnienia ankiety (poniżej link) dotyczącej rozbudowy sieci gazowej w ulicach Tucholskiej i Łukowskiej. - Ankiety można dostarczać do 18 grudnia – wyjaśnia Krzysztof Przytarski radny z okręgu obejmującego wskazane ulice.

„Gmina Czersk wystąpiła do Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o. o. – zakładu Gazowniczego w Gdańsku o rozbudowę sieci gazowej w ulicach Tucholskiej i Łukowskiej w Czersku.

Zostaliśmy poinformowani, że spółka przystąpi do rozbudowy sieci gazowej pod warunkiem spełnienia wskaźników ekonomicznej opłacalności inwestycji. W związku z tym konieczne jest zainteresowanie takim paliwem ze strony mieszkańców. Im będzie więcej osób chętnych do odbioru gazu ziemnego, tym inwestycja ma większe szanse na realizację. Właścicielom nieruchomości położonych przy tych ulicach zostały dostarczone ankiety dotyczące zainteresowania możliwością korzystania z gazu ziemnego. Zachęcamy Państwa do wypełnienia tych ankiet i dostarczenia ich do Urzędu Miejskiego w Czersku. Zostaną one przekazane do Zakładu Gazowniczego w Gdańsku w celu ich analizy. Dzięki temu perspektywa rozbudowy sieci gazowej w Czersku stanie się bardziej realna.”
- brzmi komunikat na stronie internetowej czerskiego ratusza.

Pobierz ankietę – TUTAJ

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.