7-09-20
Powiat chojnicki. KOMUNIKAT
ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?
- SKONTAKTUJ SIĘ Z POLICJĄ


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych. Do zdarzenia doszło na początku lipca 2020 r. na terenie jednego ze sklepów w Chojnicach.

W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach przy ul. Warszawskiej 13. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komendy 47 74 36 222  bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres  [email protected]

Policjanci zapewniają anonimowość, a każda przekazana informacja zostanie przez nich sprawdzona.

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.