16-12-20
Powiat chojnicki. KOMUNIKAT
ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?
- SKONTAKTUJ SIĘ Z POLICJĄ


Policjanci z chojnickiej komendy Policji prowadzą pod nadzorem prokuratora dochodzenie w sprawie zniszczenia tablicy informacyjnej, do którego doszło w połowie listopada na ul. Subisława w Chojnicach. Mężczyzna, którego zarejestrował monitoring, podejrzewany jest o zniszczenie mienia o wartości ponad 500 zł.

 
Dotychczas wykonane przez policjantów czynności nie pozwoliły na ustalenie tożsamości mężczyzny. Funkcjonariusze podczas pracy nad tą sprawą zabezpieczyli nagranie monitoringu, który zarejestrował jej wizerunek. Mężczyzna ubrany był w charakterystyczna kurtkę koloru czerwonego.


Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach, pod numerem telefonu 47 74 36 222, 47 74 36 166 lub 112.

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.