10-11-19
Powiat chojnicki. Gościem był Stefano Terrazzino
Roztańczone i rozśpiewane urodziny
w Bramie Pomorza

Centrum Handlowe Brama Pomorza świętowało szóste urodziny. Z tej okazji w piątek i sobotę gościem Bramy Pomorza oraz młodych tancerzy z Chojnic, a także klientów był znany tancerz oraz wokalista Stefano Terrazzino.


W piątek po południu oraz w sobotę Stefano Terrazzino spędził po kilka godzin w Akademii Tańca Piętro Wyżej, gdzie podczas warsztatów tanecznych przygotowywał z dziećmi oraz dorosłymi układy choreograficzne na sobotnią galę i koncert w Bramie Pomorza.

W sobotę tancerze u boku śpiewającego Terazzino zaprezentowali to, czego nauczyli się podczas warsztatów. Gość Bramy Pomorza nie tylko zaśpiewał najsłynniejsze włoskie piosenki, ale sam również zaprezentował próbkę swoich niebanalnych umiejętności tanecznych.


A podczas tańca i śpiewu towarzyszyły mu wybrane z tłumu panie. Wcześniej widowni zaprezentowali się również młodzi tancerze z Chojnickiego Centrum Kultury. Dzień w Bramie Pomorza mijał więc z włoską nutą i energią.

Tekst i fot. (olo)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.