9-08-19
Czersk. Zmęczeni, ale pełni pozytywnej energii wróciliśmy do Czerska
ROZWÓJ, EDUKACJA I RELAKS - czyli
wycieczka Dziennego Domu Senior+ do Gdańska

Seniorzy Dziennego Domu Senior+ z Czerska odwiedzili ciekawe miejsca, które dostarczyły im wiedzy, dobrych wrażeń i świetnej zabawy.

Na początku odwiedzili Centrum Rozwoju Talentów, które mieści się w budynku o nowoczesnej architekturze w Olivia Business Centre w Gdańsku. Tam czekali na nas pracownicy Centrum z kawą i poczęstunkiem, a co najważniejsze z fantastycznymi warsztatami- rozwijającymi kreatywność i talent. Oczywiście nasi seniorzy jak zwykle wykazali się świetną wyobraźnią i pracą w grupie. Było zabawnie, rozwijająco i kreatywnie.

Następnym punktem wycieczki było Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, gdzie pani przewodnik Dominika oprowadziła nas po wszystkich zakamarkach ECS. W bardzo interesujący sposób przekazała nam wiele ciekawych informacji na temat wydarzeń w naszym kraju do roku 1989. Była to również okazja do wspomnień, bo większość doskonale pamięta te trudne, ale jakże solidarne czasy. Oprócz zabierających w przeszłość wystaw, zwiedziliśmy siedzibę organizacji pozarządowych działających na terenie ECS oraz taras widokowy. Po tych fantastycznych odwiedzinach przyszedł czas na zasłużony obiad  w Gospodzie Wiejskiej na Placu Zebrań Ludowych i relaksujący spacer nad morzem.

Zmęczeni, ale pełni pozytywnej energii wróciliśmy do Czerska.

Mat. DDS+ Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.