26-06-20
Gm. Czersk. ZDJĘCIA
Rytel - Otwarcie nowej placówki Banku
Spółdzielczego w Czersku

23 czerwca br. w Rytlu odbyło się otwarcie placówki Banku Spółdzielczego w Czersku, połączone z ceremonią poświęcenia, którego dokonał ks. Proboszcz Sylwester Bąk. Wydarzenie uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście.

Niewątpliwą zaletą nowej placówki jest jej położenie – znajduje się ona przy głównej ulicy w centrum Rytla. Prezes zarządu Katarzyna Światowa oraz dyrektor Oddziału w Czersku Wojciech Turzyński dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi.

Pani prezes przedstawiła okoliczności powstania placówki, podziękowała inicjatorom pomysłu, a pracownikom i klientom życzyła by jak najlepiej czuli się w nowej placówce – Pomysł na otwarcie placówki w Rytlu powstał kilka lat temu i można powiedzieć, że z inicjatywy członków rady nadzorczej Banku oraz na prośbę ówczesnego sołtysa Rytla pana Łukasza Ossowskiego.

Nowa placówka w Rytlu to kolejny krok w podnoszeniu standardów i zaspokajaniu potrzeb naszych klientów – podkreśla prezes zarządu.

BS w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.