7-12-18
Gm. Czersk. Podziękowania
Zabawa andrzejkowo-mikołajkowa
w Ośrodku Kultury w Rytlu i Pracowni
Orange w Rytlu

W sobotę 1 grudnia 2018 roku odbyła się zabawa andrzejkowo-mikołajkowa. Imprezę poprowadziły animatorki z grupy KINIMODO, które wprowadziły uczestników w magiczny nastrój. Dzięki wróżbom każdy mógł poznać swoją przyszłość.

Gry i zabawy, a także słodki poczęstunek wywołały na twarzach dzieci dużo uśmiechu. Podczas imprezy pojawił się specjalny bajkowy gość- Scooby Doo, który wspólnie z dziećmi bawił się w najlepsze. Każdy z uczestników zabawy otrzymał balonowego zwierzaka. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły, czego dowodzi ich entuzjazm i radość podczas imprezy.

Serdeczne podziękowania i wszystkie uśmiechy dzieci, kierujemy do naszego sponsora: Nadleśnictwa Rytel, Ochotniczej Straży Pożarnej z Rytla za czuwanie nad bezpieczeństwem naszych milusińskich.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

OK Rytel

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.