26-09-20
Czersk. „Często zdarza się że znieczulica ludzka doprowadza do tragedii”
„Rzeczywistość”– nowy utwór
Dawida Skajewskiego z Czerska


Nowy utwór Dawida Skajewskiego z Czerska (na zdjęciu) inspirowany jest, jak pisze sam autor, tym co można zaobserwować każdego dnia.- Często spotyka się ludzi którzy stracili nadzieję na poprawę swoich warunków do życia.
Chciałbym tym utworem otworzyć im oczy a także sprawić by zaczęli walczyć o to czego tak naprawdę pragną. Dużo inspiracji zaczerpnąłem ze swojego życia, gdyż jak każdy, każdego dnia mierzę się z przeciwnościami losu – wyjaśnia czerszczanin.

- W utworze podkreślam, przede wszystkim wartość jaką jest przyjaźń i rodzina. Ponieważ to dzięki Bliskim możemy zebrać w sobie o wiele więcej siły, niż gdybyśmy pozostali sami sobie. Chciałbym też by osoby które tego słuchały, zastanowiły się nie tylko nad swoim życiem a także nad życiem wszystkich ludzi znajdujacych się wokół nas. Często zdarza się że znieczulica ludzka doprowadza do tragedii. A przecież pomoc nic nie kosztuje, chociażby drobny gest może dla kogoś znaczyć naprawdę wiele – zaznacza Dawid Skaja Skajewski, który pozdrawia wszystkich czytników i życzy im miłego i pogodnego dnia.

(red)

„Rzeczywistość”– nowy utwór Dawida Skajskiego z Czerska (link):


Zobacz również:
„Głowa do góry i chwytajcie swoje marzenia”. „Walcz” - nowy utwór Dawida Skajewskiego

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.