9-07-21
Czersk. WIDEO
„Skaja” dla piłkarek Olimpii Czersk

Dawid Skajewski (Skaja) przygotował utwór dla dziewczyn z czerskiej drużyny piłkarskiej - Olimpii Czersk.Link do piosenki (WIDEO): https://youtu.be/aGvkjcsi_zE

- Pomysł na powstanie utworu podsunęła mi jedna z dziewcząt. Poprosiłem o chwilę namysłu, gdyż na piłce to się w sumie nie znam w ogóle i musiałem sobie to w głowie ułożyć. Wiem, że jest piłka i piłkarze i sobie kopią, aczkolwiek czułem taką wewnętrzną chęć zmotywowania dziewczyn, gdyż robią to co kochają. To jest coś co trzeba nagłośnić i wspierać w każdy możliwy sposób – mówi Dawid Skajewski.- Tak więc pewnego dnia wszedłem do domu po pracy i napisałem kilka slow. Przede wszystkim utwór ma im dodawać otuchy. Niech wiedzą, że są ludzie, którzy w nie wierzą. Dla mnie ten utwór był w jakimś stopniu wyzwaniem. Nigdy nie angażowałem się w podobne projekty, aczkolwiek uważam że wyszło to przyzwoicie i mam nadzieję, że swoją rolę spełni. Na koniec życzę Kobietom z tej drużyny by realizowały swoje marzenia i niech nigdy nie wątpią w swoje umiejętności! - dodaje „Skaja”, na zdjęciu.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.