13-01-21
REGION. Kolejna akcja
"SŁODKI CZWARTEK DLA OLECZKA" - zapraszamy

Inicjatywa została zapoczątkowana przez grupkę przyjaciół, która w oparciu o pomoc Gminnego Ośrodka Kultury w Śliwicach oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Osiecznej zorganizowały akcję pt. "SŁODKI CZWARTEK DLA OLECZKA", w których odbyła się sprzedaż przepysznych słodkości.

W akcje włączyło się wielu wolontariuszy, bez których całe przedsięwzięcie nie do doszłoby do skutku. Obie akcje zarówno w Gminnej Bibliotece Publicznej w Osiecznej jak i Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach cieszyły się dużym powodzeniem ze strony mieszkańców obu gmin.

I tym razem liczymy na Wasze wsparcie, gdyż już niewiele zostało by uzyskać cel i zdobyć całą kwotę (9,5mln zł) niezbędną do podania terapii genowej małemu dzielnemu wojownikowi - Olkowi. Na jego koncie kwota przekroczyła już 7mln złotych, to niesamowite!

Wierzymy, że uda się zapełnić zielony pasek i uzyskać 100% wymaganej kwoty. Wesprzeć Oleczka można za pomocą dobrowolnych wpłat  na konto fundacji ❄️www.siepomaga.pl/olus-sma❄️

Każdego stać na pomaganie, liczy się każda złotówka, każde dobre serce.

Maja Szlachcikowska

 

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.