24-10-19
Region. ZDJĘCIA
ŚMIECIOM W LESIE MÓWIMY STANOWCZO NIE! CZ.2

W środowe popołudnie (23 października br.) chłopcy z klas 5-6 Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie po raz drugi w roku szkolnym 2019/2020 wybrali się na spacer po lasach okalających Czarną Wodę w ramach akcji: "Śmieciom w lesie mówimy stanowczo nie!".

Podobnie jak w trakcie pierwszej, wrześniowej  "ekologicznej eskapady", celem który przyświecał uczestnikom była poprawa czystości lasów okalających naszą małą ojczyznę. Lasów przepięknych lecz niestety skrywających jeszcze wiele "pamiątek" po ludziach, którzy o dobrym wychowaniu zapewne nawet nie słyszeli.

Słowa podziękowania  kieruję do  Urzędu Miasta Czarna Woda za systematyczne wsparcie przy wszystkich akcjach tego typu (zapewnienie worków, rękawiczek, odbiór śmieci) oraz do samych uczestników.

W czynieniu naszego najbliższego otoczenia piękniejszym udział wzięli:

– Andres Maksymilian

– Backhaus Leszek

– Bakhaus Fabian

– Baran Stanisław

– Gwizdała Dominik

– Netkowski Franciszek

– Szynwelski Aleksander

– Wensierski Szymon

BRAWO WY!

Opracowanie: Paweł Rybacki

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.