10-06-21
Powiat chojnicki. Nie żyje kierująca oplem
Śmiertelny wypadek na berlince

Dziś (10.06)  około godziny 5.30 na drodze krajowej nr 22 – na wysokości miejscowości Szlachetna-Nowa Cerkiew - doszło do wypadku. Kierująca oplem, 24-letnia mieszkanka Chojnic jadąc od strony Rytla w kierunku Chojnic z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w przydrożne drzewo. Niestety pomimo podjętej akcji ratunkowej, kobieta na skutek poniesionych obrażeń, zmarła.

Policjanci wykonali oględziny miejsc zdarzeń oraz pojazdów, sporządzili dokumentację fotograficzną i rozmawiali ze świadkami. Na podstawie zebranych na miejscu materiałów, funkcjonariusze wyjaśniają teraz przyczyny i okoliczności tych zdarzeń drogowych.

Kolejny raz stróże prawa apelują o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do przepisów drogowych.

Na drodze jest miejsce dla wszystkich, a to czy dojedziemy do celu, w głównej mierze zależy od nas samych. Postawmy więc na to, aby skupić się na jeździe i na kulturę jazdy i poszanowanie innych uczestników ruchu drogowego.

KPP Chojnice
Fot. KPP Chojnice, KPPSP Chojnice


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.