11-01-22
Powiat tucholski. Zginął mieszkaniec gm. Czersk
Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 237

Dziś (11.01) na trasie Woziwoda - Klocek doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu uczestniczyły dwa auta osobowe. Jeden z kierujących zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło 35 minut po północy na drodze wojewódzkiej nr 237. Policjanci, po dotarciu na miejsce, zastali dwa rozbite auta osobowe. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierowca pojazdu marki BMW na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem marki Opel. W wyniku tego zdarzenia kierowca bmw poniósł śmierć na miejscu. Oplem podróżował mieszkaniec gminy Tuchola. Mundurowi sprawdzili jego stan trzeźwości. Mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca oraz rozbitych pojazdów. Droga w tym miejscu była zablokowana. Tucholscy śledczy, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

KPP Tuchola, (red)
fot. OSP Legbąd

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.