10-06-18
Gm. Czersk. Spotkanie 18 czerwca w Łęgu
Społeczeństwo level up - zaproszenie

Celem naszego projektu jest pokazanie społeczeństwu z małych miejscowości, które jeszcze nie wykorzystały swojej szansy na odkrycie pasji i rozwijaniu jej, że warto wierzyć we własne możliwości i spełniać marzenia.

Przedstawimy Wam nasze historie, rozwój i długą drogę, którą pokonujemy każdego dnia, by realizować cele. Chcemy zmobilizować innych do odejścia od codziennej szarości i życia od weekendu do weekendu, pokazując, że świat stoi dla nas otworem. Pokażemy, że inwestycja w siebie jest warta każdej sekundy poświęconego czasu.

Spotkanie obejmuje warsztaty z produkcji profesjonalnego materiału filmowego, obszerny wykład motywacyjny, oraz zajęcia, które wesprą nasz własny rozwój. Wstęp jest całkowicie bezpłatny. Wszystkich serdecznie zachęcamy do współudziału, a w szczególności młodzież. Czekamy na WAS!

OK Łąg

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.