Artykuł reklamowy
Sprawdzony sklep dziecięcy PANDA z Czerska ma już 17 lat.
Uwaga - NOWA LOKALIZACJA – KOŚCIUSZKI 9A!


Pragniemy poinformować wszystkich naszych klientów oraz oczywiście nowych iż przenieśliśmy się z ulicy Ostrowskiego na KOŚCIUSZKI 9A koło sklepu Żabka i jesteśmy teraz na parterze co na pewno zadowoli wiele osób z wózkami gdzie łatwiej  jest wielu klientom aby do nas dotrzeć. Mieliśmy sporo głosów aby przenieść się na parter i teraz jesteśmy. Życzymy udanych zakupów na naszym miejscu i czujemy że teraz będzie Wam łatwiej do nas dojechać również.

22.07.2002 otworzyliśmy nasz sklep i właśnie minęło 17 lat dlatego zapytaj o urodzinowy rabat .
Po takim długim czasie wiele dzieci naszych pierwszych klientów mają już swoje dzieci, dlatego możemy powoli zacząć mówić iż to sklep na pokolenia. Do zobaczenia !
Po takim też czasie potrafimy też dobrze doradzić co jest potrzebne i co warto kupić.
Serdecznie zapraszamy na nasze nowe miejsce jeszcze raz!

Sklep dziecięcy PANDA
ul. KOŚCIUSZKI 9A
89-650 Czersk
[email protected]
Kom: 693383422
Kom: 603406665


Produkty firmy CANPOL są u nas najbardziej popularne ze względu na relatywnie niską cenę w szczególności smoczków do butelek oraz uspokajających ale również innych kubków , bidonów,  zabawek oraz innych akcesoriów w szerokim wyborze.

LOVI jako osobna marka jest już naprawdę bardzo znana i powiązana kapitałowo z firmą CANPOL dlatego również większość tych produktów jest u nas dostępna w ciągłej sprzedaży.
TOMMEE TIPPEE to również znana i ceniona przez rodziców marka która od wielu już lat jest u nas i wybierana bardzo często jeżeli chcemy wydać troszkę więcej.
Natomiast w ostatnim czasie ceny tej firmy są bardzo atrakcyjne w porównaniu do poprzednich lat , mamy porównanie  – Sprawdź to jak najszybciej!!

AVENT jest sprzedawany w naszym sklepie już od kilkunastu lat również dlatego grono klientów jest szerokie i bardzo rozpoznawalna marka łatwo się sprzedaje mimo wyższej ceny.
Jest seria Clacic oraz Natural i obie u nas dostępne.
NUK jest firmą którą kojarzy większość rodziców , my oczywiście mamy prawie zawsze na miejscu najbardziej popularne produkty tej firmy – Przyjdź do nas i sprawdź.

Największy wybór z akcesoriami różnych firm w jednym miejscu tylko w sklepie PANDA z Czerska!
Dr BROWN jest popularny ze względu na butelki antykolkowe ale również inne rzeczy tej firmy też oferujemy.

BABY ONO to kolejna marka która jest dostępna u nas więc warto sprawdzić co jeszcze mamy.
BIBI to szwajcarska marka z której posiadamy szeroki wybór smoczków uspokajających. W tej chwili.
 Jak widać bardzo duży wybór towaru tych wszystkich firm razem jest naszą domeną dlatego zapraszamy wszystkich po odpowiedni smoczek , butelkę czy inne akcesoria które mamy dostępne w największym wyborze w mieście – Nie ma sensu chodzić do innych sklepów i szukać. Często klienci przychodzą do nas przy okazji lub ktoś ich wysłał i są zdziwieni że jest taki duży wybór w Czersku w jednym miejscu a oni biegali po całym mieście za podstawową rzeczą? My pytamy dlaczego są zdziwieni i dopiero teraz do nas przychodzą ale każdy wiadomo chodzi najkrótszą drogą a nienajlepszą nieraz.
U nas możesz też smoczek niektórych firm kupić na sztuki a nie trzeba 2 w opakowaniu jeżeli nie potrzeba w danym momencie.

W związku z tym iż klienci potrzebują fachowej porady często przy zakupie przypominamy iż prowadzimy ten sklep od 16 lat już i potrafimy dobrze doradzić w szczególności młodym matkom lub że tak powiem również zagubionym klientom którzy nie są pewni czego naprawdę szukają.
Mamy sygnały od klientów powiem nieskromnie iż najtrafniejsze informacje o produktach i to co ważne można otrzymać właśnie w naszym sklepie , pewnie w związku iż prowadzimy ten sklep bardzo długo jako właściciele , dbamy o relacje z klientem i znamy potrzeby rynku.
Przy okazji – Dziękujemy za zaufanie i takie oceny , bardzo nas motywują!
Tylko u nas zobaczysz tak wiele firm różnych akcesoriów które proponujemy!

Duży wybór smoczków , kubków , butelek i ogólnie akcesoriów do karmienia dla dzieci i niemowląt wszystkich wiodących firm.

CANPOL – LOVI – NUK – AVENT – DR BROWN – BABY ONO – TOMMEE TIPPEE
Planujemy zwiększać propozycje dla naszych klientów z okazji kolejnej już rocznicy o czym będziemy informować Was w innych artykułach na www.wizjalokalna.pl oraz FB - Polub nas teraz 
Oferujemy płatności zbliżeniowe i doładowania telefonów.
Oczywiście od wielu już lat można płacić u nas kartami debetowymi jak i kredytowymi, co pomaga nie raz w brakach przysłowiowej gotówki.


Odwiedzaj nas na FB http://facebook.com/pandaczersk Polub nas jeśli chcesz być na bieżąco oraz aby twoi znajomi mogli również dowiedzieć się o nas. #pandaczersk

PHU PANDA – Grzegorz Łącki
ul. KOŚCIUSZKI 9A
89-650 Czersk
[email protected]
Kom: 693383422
Kom: 603406665


Sklep internetowy pod adresem:
http://panda-czersk.pl

Będziemy teraz uzupełniać ofertę ONLINE dla większej wygody.
#pandaczersk
www.instagram.com/pandaczersk
Do zobaczenia u nas na naszym nowym miejscu – KOŚCIUSZKI 9A
Miłego dnia!

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.